Sveicam Viršu investoru vietnē!

Mums šis ir aizraujošs attīstības laiks. Turpinām īstenot straujas izaugsmes stratēģiju un stūrējam biržā!

uzzini vairāk
AKCIJU SĀKOTNĒJAIS PUBLISKAIS PIEDĀVĀJUMS

Strauja attīstība, spēcīgi biznesa rezultāti un klientu uzticība, mums kā Latvijas kapitāla izcelsmes uzņēmumam, ļāvusi būt starp vadošajiem spēlētājiem tirgū. Turpinām darīt, lai gada otrajā pusē sāktu plānoto akciju emisiju biržā. Kapitāla piesaiste turpmākās izaugsmes tempa kāpināšanai, izmantojot akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO), ir daļa no mūsu jaunās izaugsmes stratēģijas. Šeit atradīsiet svarīgāko informāciju par mūsu ceļu uz biržu, kā arī piedāvājumu jaunajiem akcionāriem. Piesakies jaunumu saņemšanai un uzzini par mūsu ceļu uz biržu pirmais.

Par mums

IZCELSME

Esam lielākais un visstraujāk augošais pašmāju enerģijas uzpildes staciju tīkls ar 26 gadu pieredzi nozarē. Ar spēcīgām saknēm Latvijā esam 100% vietējās izcelsmes kapitāla uzņēmums, kas dibināts Aizkrauklē 1995. gadā. Vispirms attīstījāmies Vidzemē, tad ienācām Rīgā un šodien strādājam visā Latvijā. Latviskās saknes, darītāju gēns, drosme un saprātīgs risks ir Viršu komandas vizītkarte. Ticam saviem spēkiem un ar savu darbu apliecinām, ka mums izdodas.

STRAUJA IZAUGSME

Pēdējo 10 gadu laikā esam dubultojuši uzpildes, jeb kā mums tās patīk dēvēt, spēka uzpildes staciju tīklu un šobrīd Viršu tīklā ietilpst 64 stacijas. 26 gadu laikā esam auguši no 12 līdz gandrīz 600 darītājiem, kas strādā visā Latvijā, kļūstot par vienu no iekārotākajiem darba devējiem.

IESKATS NĀKOTNĒ

Pasaule ir izaicinājumu un reizē aizraujošu iespēju priekšā ceļā uz tīrākiem enerģijas avotiem. Mēs tos gādājam jau šodien, sākot ar saspiestās dabasgāzes uzpildes stacijām un elektroauto uzlādes punktiem. Turpinām darīt, lai jau tuvākajā nākotnē paplašinātu tīrāku enerģijas avotu klāsta piedāvājumu saviem klientiem ar tādiem produktiem kā biometāns, sašķidrinātā dabasgāze un ūdeņradis.

PRODUKTI UN PAKALPOJUMI

Mēs ticam, ka kvalitatīva enerģija ir svarīga ikvienam, kas atrodas ceļā, ne tikai spēkratam. Tikai Viršos uzlādē enerģiju ar svaigu, tepat Latvijā grauzdētu kafiju un izcilu gardas maltītes piedāvājumu. Mums patīk būt pirmajiem. Vai atceries pirmo izlejamo vējstiklu šķidrumu, pirmo svaigi grauzdētas kafijas tasi, ko paķert līdzi ceļā, pirmo vegāno burgeri un pirmo CNG staciju Latvijā? Ja pirmie, tad Virši!

FINANŠU RĀDĪTĀJI

Par spīti pandēmijas izraisītajiem izaicinājumiem vairākās nozarēs, tostarp transporta sektorā, aizvadītajā gadā esam turpinājuši kāpināt uzņēmuma peļņas rādītājus un stiprinājuši savu konkurētspēju un pozīciju tirgū. Dinamiska izaugsme, veiksmīgi biznesa un finanšu rezultāti un ambicioza attīstības stratēģija mūs iedvesmo tālākiem sasniegumiem.

Nozares nākotne un izaicinājumi

KLIMATA MĒRĶI

Tīrāki enerģijas avoti un mazāk kaitīgo izmešu ir tuvāko gadu desmitu lielākais izaicinājums, kurā mēs saskatām iespējas. Transporta sektorā klimata mērķu sasniegšanai liela nozīme būs arī dažādiem alternatīviem enerģijas avotiem – elektrībai, CNG (saspiesta dabasgāze), biometānam, šķidrajai biodegvielai, LNG (sašķidrināta dabasgāze) un ūdeņradim. Katrai būs izteikta loma kādā no transporta veidiem. Lai sasniegtu mērķus, mēs rīkojamies jau šodien! 2019. gadā atklājām Latvijā pirmo saspiestās dabasgāzes uzpildes staciju, šobrīd piedāvājam jau sešas stacijas un līdz 2022. gadam paplašināsim CNG tīklu līdz 10 stacijām.

VIEGLAIS TRANSPORTS

Vieglā transporta segmentā šobrīd ir pieejami divi videi draudzīgāki risinājumi – elektrība un saspiestā dabasgāze jeb CNG. Viršu tīklā pavisam drīz būs pieejami 7 elektro uzlādes punkti un 10 CNG uzpildes stacijas. Ilgtermiņā vieglo auto segmentā elektrībai būs nozīmīga loma, tādēļ arvien svarīgāka kļūs ‘’zaļā’’ elektrība, kas ražota videi draudzīgā veidā, kā arī citi atjaunojamie degvielu veidi.

AUTOBUSI

CNG jeb saspiestā dabasgāze, biometāns, ūdeņradis un elektrība kā alternatīvi enerģijas avoti pasažieru pārvadājumu sektorā jau šobrīd ļoti aktīvi tiek izmantoti, piemēram, Skandināvijas valstīs, Vācijā, Igaunijā, u.c. Eiropas reģionos. Latvijā vēl esam ceļa sākumā, tomēr ir autobusu parki, kas ir jau sākuši pāreju uz alternatīviem enerģijas avotiem, vai plāno to veikt tuvākajā laikā. Lielās transportlīdzekļu masas dēļ, elektrība būs daļējs risinājums pilsētas transportam, savukārt starppilsētu maršrutos liela nozīme būs ūdeņradim un gāzveida degvielām – CNG, CBG (saspiests biometāns), LNG (sasķidrināta dabasgāze) un LBG (sašķidrināts biometāns).

KRAVAS TRANSPORTS

Kravas jeb komerctransporta sektors ir izaicinājums, jo veido lielāko daļu no degvielas patēriņa nozarē. Lielās transportlīdzekļu masas dēļ, elektrība šajā sektorā nebūs racionāls risinājums vēl ļoti ilgu laiku. Kravas transportam paredzams lēnāks tradicionālo degvielu samazinājums un izteikta LNG (sašķidrināta dabasgāze) un CBG (saspiests biometāns), kā arī ūdeņraža loma. Šobrīd, attīstot CNG jeb saspiestās dabazgāzes uzpildes tīklu, attīstām arī šo transporta enerģijas avotu pieejamību, jo redzam, to nozīmi un potenciālu nākotnē.

ILGTSPĒJA

Lai sniegtu visaptverošu informāciju par mūsu darbības principiem un iniciatīvām, tuvākajā laikā aicināsim iepazīties ar mūsu pirmo ESG ziņojumu jeb pārskatu par vides, sociālajiem un korporatīvās pārvaldības jautājumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Par IPO

Kādēļ Virši plāno veikt akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO)?

Pēdējos gados esam uzrādījuši stabilu izaugsmi un definējuši ambiciozu tālākās izaugsmes stratēģiju. Akciju emisija un sākotnējā publiskā piedāvājuma izteikšana mums palīdzēs piesaistīt nepieciešamo kapitālu jaunās izaugsmes stratēģijas finansēšanai un straujākai tās īstenošanai.

Kādēļ tagad?

Pateicoties mūsu klientiem un darbiniekiem, kopš 2016. gada mūsu finanšu rādītāji uzrāda stabilu izaugsmi. Redzam, ka pieprasījums pēc mūsu jaunajiem produktiem un pakalpojumiem nākotnē pieaugs arvien straujāk. Esam labās pozīcijās atbildēt tirgus pieprasījumam un turpināt straujāku izaugsmes tempu.

Kad sāksies IPO?

Mūsu mērķis ir sākt akciju emisiju biržā šī gada otrajā pusgadā. Aicinām pierakstīties investoru jaunumu saņemšanai, lai uzzinātu jaunāko informāciju.

Kurā akciju tirgū plānots kotēt Virši akcijas?

Virši akcijas plānojam kotēt Nasdaq Riga alternatīvajā tirgū First North.

Kas varēs pieteikties akcijām?

Akcijām varēs pieteikties ikviens Baltijas valstu iedzīvotājs, arī mūsu klienti un sadarbības partneri, kas palīdzējuši veidot Viršus tādus, kādi esam šodien. Mēs vēlamies ikvienam dot iespēju iesaistīties mūsu biznesā, kļūt par daļu no Viršiem - mūsu akcionāru - un turpināt darīt kopā!

Kontakti

Saziņa IPO jautājumos:

 

Undīne Priekule

Tālr.: +371 26866079

E-pasts: undine.priekule@virsi.lv

 

 

Piesakies un uzzini par mūsu IPO jaunumiem pirmais.

arrow-downarrow-leftarrow-right9A05974B-B721-4F58-8809-F16159E57BD5closedisclaimerfacebookhambourgerinstagramlocklogo-monomailquestion-answer