Virši turpina staciju tīkla paplašināšanu, iegādājoties divas jaunas stacijas

 Latvijā straujāk augošais vietējās izcelsmes degvielas un alternatīvo enerģijas avotu uzpildes staciju tīkls “Virši” turpina ģeogrāfiskā pārklājuma paplašināšanu, iegādājoties divas jaunas degvielas uzpildes stacijas Jelgavā un Jelgavas novadā, Nākotnē. Staciju iegāde tiks pabeigta, pēc Konkurences Padomes atļaujas saņemšanas.

Jauno staciju iegāde ir daļa no “Virši” turpmāko gadu izaugsmes stratēģijas, kas paredz tālāku ģeogrāfiskā pārklājuma paplašināšanu un investīcijas infrastruktūrā, atverot jaunas un modernizējot esošās degvielas un alternatīvo enerģijas avotu uzpildes stacijas gan Rīgā, gan Latvijas reģionos.

 

Pilna servisa stacija “Jelgava” iegādāta no “Virši” franšīzes ņēmēja, uzņēmuma SIA “Bairo”, kas pārtrauc savu saimniecisko darbību degvielas mazumtirdzniecības jomā. Tā tika atklāta 2019. gada nogalē un atrodas stratēģiski nozīmīgā vietā, kam raksturīga intensīva satiksmes plūsma. Kā ikviena stacija “Virši” tīklā, arī stacija “Jelgava” jau pašlaik tiek attīstīta kopā ar pārējām tīklā esošajām stacijām un būtiskas izmaiņas vai investīcijas tās darbībā un infrastruktūrā nav nepieciešamas. 

 

Savukārt, jauniegādātā stacija “Nākotne” atrodas Jelgavas novada Glūdas pagasta centrā “Nākotne” uz autoceļa Jelgava-Dobele un ir 65. stacija “Virši” enerģijas uzpildes staciju tīklā. 

 

Staciju iegāde ļaus stiprināt “Virši”  konkurētspēju degvielas tirgū. Staciju piedāvājums paredz pilnu pakalpojumu klāstu privātpersonām un biznesa klientiem, visas diennakts garumā, piedāvājot visu veidu degvielu (98 un 95E markas benzīns, dīzelis un autogāze (LPG)), kā arī AdBlue šķidrumu izplūdes gāzu attīrīšanai, izlejamo vējstiklu šķidrumu, gaisu un ūdeni automobiļa apkopei, savukārt, ērta atpūtas zona un veikala piedāvājums nodrošina plašu silto ēdienu, uzkodu un dzērienu izvēli ikvienam autovadītājam un viņa ceļabiedriem. 

 

Par staciju “Jelgava” un “Nākotne” iegādi arī iesniegts ziņojums Konkurences padomē un darījumu plānots pabeigt pēc atļaujas saņemšanas.


AS “Virši-A” ir straujāk augošais vietējās izcelsmes kapitāla uzņēmums ar 26 gadu darbības pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. “Virši-A” tīklā ietilpst 64 spēka stacijas, no kurām 60 ir pilna servisa. Kopš dibināšanas 1995. gadā, uzņēmums audzis no 12 līdz 600 darbiniekiem, kas strādā visos Latvijas reģionos, kļūstot par vienu no iekārotākajiem darba devējiem Latvijā.

 

Papildu informācija:
Undīne Priekule
“Virši” komunikācijas speciāliste
Tālr.: 26866079
E-pasts: undine.priekule@virsi.lv
www.virsi.lv