“Virši” ievieš dīzeļdegvielu ar piedevām – Virši EVO

Turpinot attīstību un rūpējoties par savu klientu spēkratu ilgtspējīgu darbību, lielākais pašmāju degvielas tirgotājs “Virši” ievieš jaunu produktu – Virši EVO dīzeļdegvielu, kas nodrošina par 3% lielāku dzinēja jaudu, degvielas sistēmas tīrību un efektīvāku degvielas sadegšanu. Virši EVO dīzeļdegviela jau šobrīd ir pieejama visās 63 uzņēmuma stacijās, turklāt “Virši” piedāvā premium klases degvielu, saglabājot standarta dīzeļdegvielas cenu. 

“Ar laiku automobiļa dzinējā var veidoties nevēlami nosēdumi un nogulsnes, kas var traucēt dzinējam darboties režīmā, kādā to paredzējis ražotājs, samazinās dzinēja jauda un kalpošanas ilgums, kā arī  palielinās degvielas patēriņš. Tāpēc, reaģējot uz klientu pieprasījumu, ieviesām mūsdienīgu un kvalitatīvu risinājumu – Virši EVO dīzeļdegvielu ar specializētām multifunkcionālām piedevām. Virši EVO degvielas piedevas ražo viens no pasaules vadošajiem specializēto ķīmisko vielu ražotājiem un tās palīdz samazināt degvielas patēriņu un uzturēt dzinēju tīru, atjaunojot ražotāja paredzēto jaudu,” uzsver Arnis Andrianovs, “Virši” Pārdošanas daļas vadītājs.


Testu rezultāti apliecināja Virši EVO priekšrocības, salīdzinot ar degvielu bez piedevām:

  •      Palielina dzinēja jaudu par 3%

Tīrāks dzinējs nozīmē ne tikai lielāku degvielas ekonomiju, bet arī lielāku jaudu. Testos pierādīts, ka auto, kas tiek darbināts ar Virši EVO, sasniedz par 3% lielāku jaudu un par 1,4% lielāku griezes momentu/uzrāvienu, nekā auto ar bāzes degvielu.
 

  •      Uztur degvielas padeves sistēmas tīrību

Mūsdienu dīzeļa dzinēju augstspiediena degvielas iesmidzināšanas sistēmas ir ļoti smalks mehānisms, iesmidzinātāja atveres izmērs ir 150–200 mikroni (~0,15–0,20 mm), tādēļ nogulšņu veidošanās var veicināt nevienmērīgu degvielas iesmidzināšanu un dzinēja jaudas zudumu. Ilgtermiņā degvielas sistēmā var veidoties arī mikroelementu nogulsnes, jo saskaņā ar Eiropas degvielas standartu EN950 dīzeļdegvielai ir jābūt pievienotam taukskābju metilesterim (biodīzeļdegvielai) 5–7% apmērā. Virši EVO degvielai pievienotā piedeva testu rezultātos uzrāda izcilu aizsardzību pret dažāda veida degvielas nogulsnēm, kā arī neitralizē nogulšņu veidošanos. 

 

  •      Novērš koroziju

Ar laiku degvielas sistēmā var parādīties korozijas pazīmes. Virši EVO uzrāda lielisku korozijas kontroli, novēršot rūsas veidošanos degvielas iesmidzināšanas sistēmā.
 

  •      Novērš degvielas putošanos

Virši EVO sastāvā ir piedeva, kas samazina degvielas putošanos, nodrošinot ātru un drošu degvielas uzpildi. Šo jaunās dīzeļdegvielas īpašību īpaši novērtēs autobusu un kravas transporta vadītāji, kas uzpilda lielu degvielas daudzumu ar ātrās uzpildes sūkņiem.
 

  •      Veicina degvielas ekonomiju

Novēršot nogulšņu veidošanos, tiek uzlabota iesmidzinātāju darbība, tādēļ dzinējs patērē degvielu tādā apjomā, kā to paredzējis automašīnas ražotājs.

 

 

Papildu informācija:
Marija Makareviča
“Virši” sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 26893967
E-pasts: marija.makarevica@vilands.lv 
www.virsi.lv