"Virši" atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Brocēnos

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs “Virši” atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) Brocēnos, Liepnieku ielā 1. Šī pilna servisa spēka stacija nodrošinās klientiem degvielas uzpildes, veikala un automazgātavas pakalpojumus. DUS izveidē uzņēmums investējis vairāk nekā 1 miljonu eiro. 

Atklāšanas pasākumā Brocēnu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Ārijs Sproģis pasniedza “Virši” pārstāvjiem simbolisku dāvanu un novēlēja iedvesmu turpināt sapņot un īstenot izsapņoto. Uzņēmuma izpilddirektors Jānis Vība apliecināja, ka “Virši”, kā īstie darītāji, turpinās iet pretī saviem mērķiem, rādot piemēru tam, ka Latvijas uzņēmumiem izdodas. 


 “Attīstot mūsu DUS un ērtas iepirkšanās veikalu tīklu, esam atvēruši jau 63. uzņēmuma spēka staciju un līdz mēneša beigām vēl divas topošās stacijas Ķekavas un Babītes novados uzsāks klientu apkalpošanu. Brocēnu DUS strādās visu diennakti un nodrošinās klientus ar visu, kas nepieciešams ceļā – kvalitatīvu degvielu, ērtu atpūtas zonu, plašu ēdienu un dzērienu klāstu, auto apkopes preces un pakalpojumus,” uzsvera Jānis Vība, “Virši” izpilddirektors.


Tāpat kā citās “Virši” DUS, arī Brocēnu stacijā būs pieejama dažādu veidu degviela - 98 un 95E markas benzīns, dīzelis un autogāze (LPG), AdBlue šķidrums izplūdes gāzu attīrīšanai, izlejamais vējstiklu šķidrums, gaiss un ūdens automobiļa apkopei, kā arī automazgātava, DPD sūtījumu punkts un bezkontakta norēķini klientu ērtībai.

 

Papildu informācija:
Marija Makareviča
“Virši” sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 26893967
E-pasts: marija.makarevica@vilands.lv 
www.virsi.lv

 

“Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar 25 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir 63 spēka stacijas, no kurām 60 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 530 darbinieki visos Latvijas reģionos.