Virši atklāj jauna koncepta CNG degvielas uzpildes staciju Rēzeknē

Lielākais pašmāju degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Virši atklājis pavisam jauna koncepta saspiestās dabasgāzes (CNG) uzpildes staciju Rēzeknē. Investējot apuveni 2 miljonus eiro, veikts būtisks ieguldījums uzņēmuma attīstībā un saspiestās dabasgāzes infrastruktūrā. Virši Rēzekne – jauna koncepta stacija, par kuras dizaina izstrādi parūpējās dizaina birojs H2E. 

Virši izpilddirektors Jānis Vība: “Esam gandarīti par pirmās mūsu stacijas atklāšanu Rēzeknē un reizē ar šīs stacijas atklāšanu varam izcelt vairākus būtiskus uzņēmuma attīstības virzienus. Vispirms jāmin, ka šī ir jau 4. saspiestās dabasgāzes uzpildes vieta Latvijā. Esam veikuši būtisku ieguldījumu CNG staciju tīkla paplašināšanā, lai tas būtu klientam arvien pieejamāks un ērtāk lietojams. Arī turpmāk turpināsim attīstīt saspiestās dabasgāzes infrastruktūru, lai veicinātu tīrākas enerģijas izmantošanu autotransportā. Ieguvumi no saspiestās dabasgāzes lietošanas transportā ir skaidri definējami - pirmkārt, tā ir izmaksu ekonomija, un, otrkārt, tas ir videi draudzīgāks transporta veids nekā benzīna, dīzeļa vai LPG automašīnas.
Otrs Viršu attīstības virziens, kuru vēlos pieminēt, ir tas, ka šī ir jauna koncepta stacija, kuras interjera dizaina izstrādi uzticējām pašmāju dizaina biroja H2E dibinātājiem Ingūnai un Holgeram Eleriem. Šīs stacijas interjers ar savu jauno konceptu pasvītro Viršu vērtības, nemitīgo attīstību un tieši šis interjera dizaina projekts arī turpmāk tiks ieviests visās jaunajās Viršu degvielas uzpildes stacijās.”

 

Kvalitatīva interjera nozīme kļūst arvien pieaugošāka arī degvielas uzpildes staciju vidū. Jaunā Virši Rēzekne stacija sevī apvieno funkcionalitāti un autentiskumu. Interjera dizaina projekta izstrādē tika ņemtas vērā uzņēmuma vērtības, degvielas uzpildes stacijas darbības principi, šodienas patērētāju vajadzības un nākotnes perspektīvas. 

 

Ingūna Elere, H2E līdzdibinātāja un dizainere: “Mēs dzīvojam fiziskā vidē un telpas kvalitātei neapšaubāmi ir nozīme mūsu ikdienā, lēmumos un rīcībā. Tamdēļ kvalitatīva interjera nozīme kļūst arvien pieaugošāka. Apzināt, kas ir mūsu patiesās vērtības, izcelt unikālos aspektus, raisīt interesi, lojalitāti, piederības sajūtu. Interjera izstrādes pamatā bija ideja par tradīciju transformāciju. Interjera dizaina vīzija – vieta, kur uzpildīt ne tikai degvielu, bet arī “latvietību”. Runājot par telpas vizuālo valodu, vēlos teikt, ka tā ir patriotiska un tai pat laikā globāla. Telpas interjera dizains ir balstīts tradīcijās un arī mūsdienīgs, inteliģents un spēcīgs. Mūsdienīga tradīciju interpretācija, runājot silti un godīgi.”

 

Pilna servisa stacija Virši Rēzekne ir 62. stacija Viršu tīklā un 4. CNG uzpildes punkts Latvijā. Stacija atrodas Rēzeknē, Stacijas ielā 13B.

 

 

*Foto autors: Gatis Rozenfelds

 

Papildu informācija:
Undīne Priekule
“Virši” komunikācijas speciāliste
Tālr.: 26866079
E-pasts: undine.priekule@virsi.lv
www.virsi.lv
 

AS “Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar 25 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir vairāk nekā 60 spēka stacijas, no kurām 58 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 530 darbinieki visos Latvijas reģionos.