„Virši-A” atsvaidzina zīmolu

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS „Virši-A” 2019. gada pavasarī ieviesis jaunas vēsmas uzņēmuma zīmola identitātē.

„Kā uzņēmums darbojamies jau kopš 1995. gada. Šobrīd esam uz stabila izaugsmes ceļa un arī savu vizuālo identitāti vēlamies izveidot atbilstošāku mūsdienu prasībām,” stāsta AS „Virši-A” izpilddirektors Jānis Vība. „Uzņēmums pēdējo divu gadu laikā piedzīvojis straujāko izaugsmi tā pastāvēšanas vēsturē un veiktās izmaiņas vizuālajā identitātē ir loģisks nākamais solis uzņēmuma attīstībā,” turpina J. Vība, norādot, ka zīmola atsvaidzināšana nav uzskatāma tikai par mārketinga aktivitāti, bet arī būtisku uzņēmuma filozofijas atskaites punktu.

Atsvaidzinātā logo ideja ir aizgūta no viršu auga zieda formas un vizuāli pietuvināta stilizētam latvju rakstam, tādējādi uzsverot uzņēmuma izcelsmi – esam latvisks uzņēmums un augstu vērtējam savas saknes.

Vizuālās identitātes atsvaidzināšanas procesā jaunas vēsmas jau ieguvusi AS „Virši-A” mājaslapa, bet kafijas cienītājiem jau kādu laiku ir iespējams baudīt kafiju no jaunā dizaina krūzītēm. Tāpat 2019. gada laikā AS „Virši-A” atsvaidzinātā zīmola identitāte pakāpeniski tiks ieviesta visās esošajās, kā arī no jauna atvērtajās uzņēmuma degvielas uzpildes stacijās. Savukārt pasaulē pazīstamā modes dizainere Natālija Jansone radījusi modernu, atsvaidzinātajai zīmola identitātei atbilstošu AS „Virši-A” darbinieku darba apģērba līniju, kurā pavisam drīz tērpsies kolēģi vairāk nekā 50 degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. 

Uzņēmuma vizuālās identitātes atsvaidzināšanā palīdzējusi stratēģiskā un radošā aģentūra „WKND”. 

 

Papildu informācija:

Elīna Kresa
„Virši-A” Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 27178255
E-pasts: elina.kresa@vilands.lv 
www.virsi.lv 

 

AS „Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd ~Virši-A” tīklā ir 57 spēka stacijas, no kurām 53 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos.