Uz A8 šosejas netālu no Olaines atklāta jauna interjera koncepta “Virši” uzpildes stacija

Attīstot savu klātbūtni Pierīgā, lielākais pašmāju degvielas tirgotājs “Virši” atklājis jaunu pilna servisa uzpildes staciju uz A8 šosejas netālu no Olaines. Šī ir jau 64. stacija “Virši” tīklā, kā arī kārtējais solis pretī saspiestās dabasgāzes jeb CNG infrastruktūras attīstībai Latvijā – plānots, ka tuvākajā laikā stacijā būs nodrošināta arī CNG uzpildes iespēja. Spēka uzpildes stacijas izveidē ieguldīti 2 milj. eiro.

“Investīcijas uzņēmuma tīkla tālākā paplašināšanā ir stratēģisks solis, lai ne tikai nodrošinātu ikvienu Latvijas autobraucēju ar kvalitatīvu degvielu un visu nepieciešamo ceļā, bet arī veicinātu tīrākas enerģijas izmantošanu autotransportā. Pavisam drīz mūsu stacija Olaines novadā kļūs par jau piekto publiski pieejamo CNG uzpildes vietu Latvijā, kas sekmēs šī ekonomiski izdevīgāka un videi draudzīgāka degvielas veida popularitātes pieaugumu arī mūsu valstī. Kopumā šogad plānojam uz Latvijas kartes atzīmēt vismaz desmit CNG uzpildes vietas, tādējādi jau pārskatāmā nākotnē nodrošinot plašu pārklājumu visā valsts teritorijā,” pauž Jānis Vība, “Virši” izpilddirektors

 

Jānis Vība uzsver, ka Latvijas autotirgotāju piedāvājums un izvēles iespējas CNG automobiļu iegādei visos segmentos ir pietiekami plašs, lai, līdz ar infrastruktūras attīstību, gan privātpersonas, gan arī uzņēmumu autoparki sāktu aktīvāk izmantot iespēju kļūt “zaļākiem” un pārietu uz alternatīviem enerģijas veidiem. Turklāt akcīzes samazinājums dabasgāzes izmantošanai transporta sektorā no šī gada sākuma un attīstīts CNG pārklājums vēl vairāk stimulēs straujāku CNG automašīnu parādīšanos uz Latvijas ceļiem. 

 

Jaunatklātā stacija iepriecinās apmeklētājus ar jaunu interjera dizainu, kuru pagājušajā gadā izstrādāja pašmāju dizaina biroja “H2E” dibinātāji Ingūna un Holgers Eleri. Jaunais koncepts apvieno funkcionalitāti un autentiskumu, pasvītrojot “Virši” vērtības un nemitīgo attīstību. Tieši šis interjera dizaina projekts arī turpmāk tiks ieviests visās jaunajās “Virši” uzpildes stacijās.

 

Kopš 2019. gada “Virši” ir atklājuši jau trīs CNG uzpildes stacijas - Krustpilī, Rīgā, Lubānas ielā un Babītē. Paredzēts, ka marta laikā šāda iespēja tiks nodrošināta arī Rēzeknes un Olaines stacijās. 

 

Patlaban jaunā stacija uz A8 šosejas netālu no Olaines (“Daces”, Jaunolaines pagasts, Olaines novads) jau nodrošina klientu apkalpošanu, visas diennakts garumā piedāvājot klientiem visu veidu degvielu (98 un 95E markas benzīns, dīzelis un autogāze (LPG)), kā arī AdBlue šķidrumu izplūdes gāzu attīrīšanai, izlejamo vējstiklu šķidrumu, gaisu un ūdeni automobiļa apkopei, savukārt, ērta atpūtas zona un veikala piedāvājums nodrošina plašu silto ēdienu, uzkodu un dzērienu izvēli ikvienam autovadītājam un viņa ceļabiedriem.


Papildu informācija:
Undīne Priekule
“Virši” komunikācijas speciāliste
Tālr.: 26866079
E-pasts: undine.priekule@virsi.lv
www.virsi.lv

 

AS “Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar 25 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir vairāk nekā 63 spēka stacijas, no kurām 60 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 530 darbinieki visos Latvijas reģionos.