Stiprinot vadības komandu, “Virši” veic izmaiņas uzņēmuma pārvaldes struktūrā

Pilnveidojot korporatīvo pārvaldību, apstiprinātas izmaiņas “Virši” grupas uzņēmumu pārvaldes struktūrā. Uzņēmuma izpilddirektors Jānis Vība ir apstiprināts valdes priekšsēdētāja amatā. Valdes sastāvam pievienojas arī uzņēmuma Finanšu direktore Vita Čirjevska un Mazumtirdzniecības daļas vadītāja Linda Prūse.

Līdzšinējais uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš un valdes locekļi Jānis Rušmanis, Ilgvars Zuzulis un Andris Priedītis darbu turpinās AS “Virši-A” padomē. Viņiem un līdzšinējai padomes loceklei Silvai Skudrai pievienosies Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas valdes loceklis Ivars Blumbergs - pieredzējis eksperts ar  vairāk nekā 15 gadu pieredzi transporta enerģijas nozares attīstībā.
 
“Veiktās izmaiņas padomes un valdes sastāvos nodrošinās vēl spēcīgāku un efektīvāku uzņēmuma pārvaldības modeli. Valdes komandu papildinājušas aktīvas, zinošas un pieredzējušas profesionāles, kuras jau līdz šim ir devušas nozīmīgu pievienoto vērtību  “Viršu” izaugsmes stāsta veidošanā un pierādījušas sevi, sniedzot būtisku ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. Savukārt uzņēmuma padome turpinās sniegt vērtīgu atbalstu uzņēmuma valdei nozīmīgu stratēģisku jautājumu pieņemšanā,” izmaiņas pārvaldes struktūrā komentē “Virši” valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Jānis Vība.
 
Jaunajiem valdes un padomes locekļiem ir ievērojama iepriekšējā pieredze vadošos amatos. 
 
Vitai Čirjevskai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze finanšu nozarē. “Virši” darītāju komandai viņa pievienojās 2019. gadā kā finanšu direktore, uzņēmumā atbildot par finanšu jomas pārraudzību, plānošanu un kontroli.
 
Lindas Prūses darba pieredzē ir 25 gadi vadošajos amatos trīs degvielas nozares uzņēmumos. “Viršos” viņa strādā kopš 2014. gada, turklāt no 2019. gada rūpējas par uzņēmuma mazumtirdzniecības tīkla veikalu attīstības stratēģiju un efektīvas darbības nodrošināšanu. 
 
Ivars Blumbergs ir vadības profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi biznesa un finanšu vadībā, kā arī korporatīvo klientu attiecību vadībā transporta enerģijas, telekomunikāciju un revīzijas jomā. Viņam ir vairāk kā 15 gadu pieredze transporta enerģijas nozares attīstībā.

Papildu informācija un publicitātes fotogrāfijas ir pieejamas “Virši” mājaslapā: https://www.virsi.lv/lv/par-mums/vadibas-komanda

 

Papildu informācija:
Undīne Priekule
“Virši” komunikācijas speciāliste
Tālr.: 26866079
E-pasts: undine.priekule@virsi.lv
www.virsi.lv
 

AS “Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir 64 spēka stacijas, no kurām 60 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 530 darbinieki visos Latvijas reģionos.