Jaunumi

Valsts svētku mēnesī īpaši aicinām pievienoties Zemessardzei

Valsts svētku mēnesī īpaši aicinām pievienoties Zemessardzei

Latvijas valsts proklamēšanas gadadienas mēnesī pašmāju degvielas tirgotājs “Virši-A” kopā ar Zemessardzi īpašā akcijā aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kuram rūp savas valsts drošība, pievienoties Zemessardzei. Lai vienkāršotu pieteikšanos, izveidots īpašs tālruņa numurs 1811, savukārt visās “Virši-A” DUS pieejamas īpašas Zemessardzei veltītas informatīvas kafijas krūzītes.

Patriotisms un valsts mīlestība jau vairāk nekā 25 gadus ir vienojusi tos Latvijas iedzīvotājus, kas brīvprātīgi iesaistījušies Zemessardzē. Šo gadu laikā Zemessardze ir izveidojusies par nozīmīgu Nacionālo bruņoto spēku struktūru un valsts aizsardzības pamatu. Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 8200 brīvprātīgo zemessargu, kas nesavtīgi savā brīvajā laikā atbalsta Zemessardzi.

Ar katru gadu Zemessardze kļūst modernāka. Nodrošinot mūsdienīgu ekipējumu un militāro tehniku, būtiski pilnveidotas tās kaujas spējas un mobilitāte. Aicinām Zemessardzei pievienoties Latvijas pilsoņus, kurus vieno patriotisms un mīlestība pret savu valsti.  Esam priecīgi, ka arī privātie Latvijas uzņēmumi iesaistās un palīdz mums kopīgi stiprināt mūsu valsts drošību,” norāda Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš. 

Zemessardzes_kruzite.jpg

“Atbalstot Zemessardzi un cienot Latvijas valsts pamatvērtības, sākot no 1. novembra visās “Virši-A” degvielas uzpildes stacijās būs pieejamas kafijas krūzītes ar īpašu Zemessardzei veltītu noformējumu. Uz krūzītēm būs norādīti interesanti fakti par Zemessardzes darbības virzieniem un Zemessargu profesionālajām iemaņām, kā arī informācija par ērtākajiem veidiem, kā pievienoties Zemessardzei,” stāsta AS “Virši-A” izpilddirektors Jānis Vība.

Zemessardzes_kruzite_1.jpg

Zemessardze piedāvā šādas iespējas:

  •          Iesaistīties savas valsts aizsardzībā,
  •         Izvēlēties  mājām tuvāko Zemessardzes bataljonu,
  •          Bez maksas apgūt militārās pamatiemaņas, tai skaitā pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu un izdzīvošanas prasmes dažādos laikapstākļos,
  •          Piedalīties militārās mācībās Latvijā un ārvalstīs,
  •          Sniegt atbalstu sabiedrībai – līdzdarboties pazudušu personu meklēšanā, mežu ugunsgrēku dzēšanā, plūdu un to seku novēršanā,
  •          Uzlabot fizisko sagatavotību,
  •          Gūt papildu ienākumus (sākot no 26 eiro dienā) un nodrošinātu ēdināšanu mācību laikā,
  •          Apgūt dažādas specialitātes.

Uzzini vairāk par pieteikšanos Zemessardzei:
Zvani:  1811
Raksti: esizemessargs@mil.lv
Ieskaties: www.zs.mil.lv

2018-11-01 Aizvērt rakstu

Degvielas loterija

Vai zināji, ka darītājiem veicas? Varbūt arī Tev ir jāizmēģina veiksme VIRŠI-A degvielas loterijā?
2018-09-10 Lasīt vairāk

ASPEN biodegviela

Jaunums lielākajās VIRŠI-A spēka uzpildes stacijās - ASPEN biodegviela maziem un lieliem darbiem!
2018-08-06 Lasīt vairāk

Apceļo Baltiju ar VIRŠI-A!

Vasara ir īstais laiks, lai apceļotu tuvākas un tālākas zemes! Dodoties apskatīt mūsu kaimiņvalstis, iebrauc EMSI uzpildes stacijās Lietuvā un Olerex degvielas uzpildes stacijās Igaunijā, un izmanto iespēju ar VIRŠI-A klienta karti iegūt patīkamu atlaidi degvielai! Tiekamies ceļā!
2018-07-02 Lasīt vairāk

Jaunums! VIRŠI-A dizaina īslaicīgie tetovējumi

VIRŠI-A papildina savu preču sortimentu ar vēl nebijušu dizaina produktu - īslaicīgajiem tetovējumiem, kas tapuši sadarbībā ar Latvijas uzņēmumu WINK taada.aada.
2018-06-18 Lasīt vairāk

Jaunums - 100% Arabica kafija

Kopš 2016.gada, kad mūsu stacijās ieviesām svaigi grauzdētu kafiju, jau trīs reizes ir veikta kafijas receptes pilnveidošana. Šobrīd esam spēruši vēl vienu soli tālāk un pilnveidojuši savu kafiju, atsakoties no Robusta pupiņām kafijas receptē. Turpmāk svaigi grauzdētā Viršu kafija 100% sastāvēs no Arabica pupiņām, kuras kvalitātes ziņā ir pakāpi augstākas par Robusta kafijas pupiņām.
2018-05-14 Lasīt vairāk
Vecāki raksti